Zespół naszych fachowców posiada bogate doświadczenie w montażu reklam
na terenie Warszawy oraz okolic

Zakres naszych usług to kompletne wsparcie na każdym etapie pracy. Na początku zajmujemy się dokładnym obmiarem wskazanej przez klienta lokalizacji. Następnie zaopatrujemy się w wymagany do montażu reklamy materiał konstrukcyjny oraz naciągowy. Kolejnym krokiem jest instalacja we wskazanym przez klienta miejscu konstrukcji nośnej, na której zawiśnie baner reklamowy. Po wykonaniu wszystkich tych czynności zajmujemy się montażem reklamy, a dopełnieniem jest wykonanie jej oświetlenia, co zapewni widoczność baneru w porach wieczornych.

  • Wszelkie zlecenia możemy wykonać zarówno przy wykorzystaniu materiałów otrzymanych od klienta lub – jeśli zajdzie taka potrzeba – oferujemy z naszej strony zakup wszelkich wymaganych części.
  • Dodatkowo w ofercie naszej firmy znajduje się również usługa sprawnego i szybkiego demontażu reklam, w przypadku kiedy minie czas ich ekspozycji.
  • Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie mogą zobaczyć Państwo relację z naszych dotychczasowych zleceń, oraz do zakładki „referencje”, gdzie znajdują się opinie naszych zadowolonych klientów.